Upravit stránku

ALEXANDRE PAUX

Narodil se v roce, kdy v jeho domovské zemi – ve Švýcarsku, poprvé v historii padla hranice 10 sekund v běhu na 100 metrů. V tomto roce bylo sestřeleno špionážní letadlo U2 a Gagarinovi zbýval necelý rok do startu do vesmíru.
Na padákových kluzácích začal létat v roce 1989. Začínal jako parašutista a pilot letadla, ale hned po absolvování vojenské služby u švýcarské cyklistické jednotky se plně začal věnovat paraglidingu.
V roce 1989 začal i padáky konstruovat a má za sebou celou řadu úspěšných modelů.
Alexandre je hlavním konstruktérem firmy. Žije ve Švýcarsku nedaleko Villneuve a kromě vývoje má na starosti i prodej a servis výrobků Sky Paragliders.
Ve volné čase tráví většinu času se svojí ženou a společně se věnují vysokohorské turistice a příležitostně i jízdě na kole.

JANA NĚMCOVÁ

Jana se narodila v roce, kdy zemřel v Paříži malíř Pablo Picasso, příměřím skončila Vietnamská válka a Duke Elington vydal svůj vlastní životopis.
Jana donedávna příležitostně létala, svoje letecké začátky prožila v Beskydech, kde absolvovala první slety.
Ve SKY PARAGLIDERS má na starosti zázemí firmy, ekonomický a personální chod společnosti. Řídí rovněž naše zákaznické oddělení a dohlíží, aby každý e-mail byl vyřízen včas, aby se Vám, našim zákazníkům dostávalo těch nejlepších služeb.
Ve volném čase ráda jezdí na kole, čte a věnuje se svým dětem.