Upravit stránku

LIFECYCLE BAG

LIFECYCLE BAG není jakýkoliv batoh. Je vyroben z rip stop tkaniny, tedy materiálu stejné kvality jako naše padákové kluzáky a záložní padáky, v naší specializované výrobě ve Sky Paragliders.

APOLLO BI

Dovedete si představit tandemový kluzák s lehkým a přesným řízením, efektivním ovládáním ve vysoké rychlosti a přesnost a lehkost v otáčkách?

ZORRO

Zvedněte své limity! Rozšiřte svou komfortní zónu a objevte smysl zážitku bez hranic. Zorro je kluzák, který Vám to umožní.

CRUX

Postroj CRUX je navržen tak, aby nabídnul maximální využitelnost při létání v horách. Na prudkém, kluzkém svahu před startem není třeba nic vybalovat, nic se neobrací se naruby, vše je připraveno k letu.

Sport Line, Comfort Line & Light Line

Asi jste se všimli, že naše nová řada se v posledních měsících prezentuje novými produkty, ale co to ve skutečnosti znamená? Dovolte nám vysvětlit, jakým způsobem “Line”, odráží naši filozofii paraglidingu. 

Sky na Keriu

Sedím v práci na porade a zrazu počujem šéfov hlas "máš moc dovolenky, mal by si s tým niečo robiť". Hm, NB na stole, premýšľam, tuším sa niekto chystal do teplých krajín, kým skončila porada, letenka je už rezervovaná a volám na „cudzokrajné choroby“, vraj „...kamoši vraveli, že potrebujem nejaké žlté očkovanie“, na druhej strane ticho, „hm, a kam idete?

Dolomitenmann 2012

Letošní ročník Dolomitenmanna byl pro Eurofoam sport team především ve znamení druhého vítězství v kategorii amatérských týmů. Obrovský úspěch štafety Eurofoam Deflammo podtrhuje 13. místo v absolutním pořadí, ze 125 štafet včetně 40 profi týmů.

Adrenalin Cup 2011

Adrenalin Cup 2011 – pohled pilota

Stejně jako loni se v Beskydech konal extrémní závod čtyřčlených štafet, jehož srdcem byla obec Ostravice na úpatí Lysé Hory.

Dolomitenmann 2011

  • 12 km běhu do vrchu s převýšením 1950 m
  • Paragliding se startem v 2441 m. n. m., mezipřistání s kilometrovým výběhem s padákem v rukou
  • 5 km na kajaku se startem ze sedmimetrové rampy
  • 14 km stoupání, 8-kilometrový sjezd, 1400 výškových metrů, 26% stoupání na horském kole

O snu a cestě za ním

Sny máme proto, abychom měli inspiraci pro běžný život, aby nám pořád ještě po všech všedních povinnostech a nepříjemnostech zůstávala naděje, že je kam a za čím jít, ať už pro krásu toho snu nebo pro jeho výzvy.