Upravit stránku

Zorro využívá náš SAFS (Skyflex Active Foil System) design. SAFS je náš ojedinělý systém, který umožňuje ZORRO vyvinout maximální rychlost, aniž byste vynaložili větší úsilí do ovládacího systému křídel a nejen to, fólie udrží tvar a stabilitu, pokud musíte náhle zabrzdit. Takové byly primární požadavky při zadávání návrhu ZORRO našemu vývojářskému týmu. A do našich řad paraglidů tak přibyl tento jedinečný nováček!

 

ZORRO s certifikací DGAC cílí od středně pokročilých až po PPG profesionály, kteří hledají rychlý a obratný kluzák disponující přesností a především zábavou, kdy si každé vzlétání i přistávání užijete.

Naše široká škála hmotnostních rozsahů vám umožní vybrat ten nejvhodnější kluzák, kterého už se nebudete chtít vzdát. Odpovídající letecké zkušenosti spolu se správným rozpětím kluzáku a síly jsou nejdůležitější faktory ovlivňující řízení a létání kluzáku ZORRO.

Prosím ověřte si podle našich tabulek a technických informací správné zatížení padáku, které bude odpovídat vašim zkušenostem a leteckým schopnostem.