Upravit stránku

Na této akci měl svůj stánek také náš SKY team se dvěma zástupci přímo z firmy Sky Paragliders, prodejcem z Itálie, a to celé s podporou importérů z Německa a Rakouska. Účast Sky teamu byla zaměřena především na podporu prodeje naší značky v Itálii. Důležitou roli ale hrála také pro velký počet návštěvníků (potenciálních zákazníků) z německy mluvících zemí.

Hlavní část stánku – velký propagační banner, jsme postavili již v pátek před výstavou a v sobotu ráno jsme jej došperkovali. Dekorační stromečky ve výstavním areálu posloužily také k vytvoření „Sky stromečků“ vyzdobených malými větrnými rukávky. Tyto reklamní rukávky se staly nejčastěji kořistí dětí, které si pro ně chodily i několikrát za den. Hlavním tahákem pro dospělé byly především sedačky EXCITE 3 competition (oceňovaná za nízkou váhu) a ultralehké sedačky. Zájem o EXCITE 3 měl také malý Matýsek, který výborně „zafungoval“ jako test pilot při zkoušení této sedačky. Pózování s létajícím talířem, se šátkem, se sponou v puse a několikahodinový klidný spánek dokazuje, že tento závodní postroj je „nezávadný“ a velice pohodlný i pro „mladší generaci“ :-) Dále pak návštěvníci poukazovali na popularitu Sky záložních padáků a kochali se novými modely kombinézy, která bude v nejbližších dnech uvedena na trh. Vedle konkrétních výrobků mnoho lidí ocenilo nové katalogy a především jednotný design pro všechny prvky Sky produkty a prezentace. A zatímco někteří ostatní vystavovatelé lákali na jídlo (především sýr) a víno, náš stánek nabízel největší rozsah výrobků na největší ploše ze všech. V nabídce našeho stánku také byly padáky všech typů a velikostí k vyzkoušení. Nejvíce se zapůjčovali a ve vzduchu byly vidět nové kluzáky ANAKIS, ANTEA a také CIMA. ANAKISy se také poslední den výstavy staly hlavními aktéry „propagačního“ focení na přistávací ploše. Nový padák ve velice zajímavých barevných kombinacích se zelenou přitahoval pozornost nejen fotoaparátů.

Této akce pochopitelně využilo k prezentaci a prodeji mnoho dalších firem. Vedle známých výrobců a prodejců paraglidingového vybavení mohli zájemci navštívit stánky s výrobky ze dřeva, se sýry, s bižuterií, s mýdly či suvenýry. Své příznivce si našel také stánek se jménem Čokolandie. Především pro děti organizátoři akce připravili umělou stěnu pro lezení, houpání se na laně či soutěž o nejrychlejší „výstup“. Dále také bohatou nabídku občerstvení – pro vegetariány hlavně zeleninové pizzy a saláty, pro ostatní pořádné porce masa ;-)

Ve vzduchu se v Bassanu neobjevovaly pouze padákové kluzáky – ať „rekreantů“ či závodníků, ale svou soutěž zde měla také rogala a občas malí dráčci pod vedením zkušených pilotů – dětí.

Věříme, že všichni, kteří v těchto dnech navštívili Bassano del Grappa, ať už z jakéhokoliv důvodu, užili si jej. Nejen krásnou přírodu, příjemné sluníčko, ale také přátelskou atmosféru, které této akci, podle nás, hodně prospěla. Doufáme, že se zase do Itálie podíváme a budeme moci se s Vámi o své zážitky podělit.

Více fotografií nejen z výstavy, ale také nějaké ze vzduchu najdete ve fotogalerii.