Upravit stránku

Příjezd pátek:

V Chocni jsem ještě nebyl.Nikdy nevyšel čas , nebo počasí.Tak na tuto akci jsem se moc těšil.Závody pořádá Jílek, Berka,Sura. Záruka dobré zábavy a skvělého lítání!!

Předpověď špatná!Volám Jilkovi(protože Berka kecá).Mám přijet bude letovo. Sedám a vyrážím. I přes špatnou předpověď na letišti minimálně 10 lidí.

Večer briefing . Někteří jdou spát, ráno se letí.Vyjma Romana!!!

V noci občas sprchne.

Sobota:

Budíček v 4,30. Docela letovo.Jdeme na to. Kde je Roman?Zapomněl jít spát a teď zase vstávat. Motory ho doufám vzbudí! NEVZBUDILY!

Letí se nějaká technika. Rozpršelo se nevadí. Ve vzduchu jsou už jen 3 mezi nimi i já . Ředitel si říká nějak doletí. Doletěli.

Pak se spustí liják na celý den. Zkoušíme sušit padáky v hangáru pro letadla.Moc se to nedaří.

Večer ač to nikdo nečeká, opět letové počasí a tak rychle do vzduchu. Zalítávají se opět disciplíny. Pozor byla mezi nimi i ekonomika na 1L paliva. Tak jsme potočili. Proč ne po té deštivé nudě. I Roman šel, byl vzhůru!!!

Lítá se do západu.A zase jdeme spát jen Roman a SPV nejdou!!!

Neděle:

Budíček opět 4.30. Romana už nikdo nehledá!!!! Je trošku mlha. Vyčkáváme. Snad se to zlepší. Zlepšilo , ale jak v kterých očích , že!? Letíme . Mlha byla, je a budu. Nějak jsme se dostali zpět na letiště a zase déšť! No nic ukončili závody a čekali na Jílka až dorazí,,To byla doba!!“

Závěrem: Skvělá akce i to počasí se nakonec dalo.

A příště chlapi, ať vás přijede víc.Když trio Jílek, Berka , Sura řeknou , že bude letovo. Tak věřte , že bude!!!

Díky Kluci a děvčata.

Díky fa SKY-Paragliders za podporu