Upravit stránku
...také modely v černé barvě, která se vrací po delší době do obliby. Oděv slečen a dam bude rovněž zdobenější než v minulosti. Objeví se na nich například flitry, šperky či kamínky. Více zdobení bude na modelech pro mladší ženy. U šatů pro starší zase můžeme zdobení využít na odpoutání pozornosti od partií, které nechceme, aby byly výrazné. Očekává se tedy, že šaty v barvě kovu budou nosit zejména mladší ženy. U starších dam by měl převládat oděv ve zlaté či vínové barvě. Osobně ale zastávám názor, že si žena má sama vybrat barvu, ve které se cítí dobře. Nikoho netlačím k tomu, aby se rozhodoval podle toho, co se píše v časopisech,“ řekla jedna známá módní návrhářka pro jeden známý portál pro ženy.

Rozhodli jsme se reagovat na tuto prognózu a jak už to máme ve zvyku, pěkně naostro – padni komu padni. Prostě musíme zjistit, co se v té letošní plesové sezóně bude skutečně nosit. Je to úkol nelehký a tak bychom vás všechny chtěli požádat o pomoc a o spolupráci na tomto projektu. Pěkně se oblečte a přijďte se nám ukázat do centra módního dění – k nám do Beskyd, na Visalaje. Fotografie z průběhu akce samozřejmě zpracujeme a pošleme do patřičné redakce, ať si v tom udělají trochu pořádek.

Kdy: 26. 1. 2008 (sobota) Kde: Visalaje, restaurace Staré Visalaje

Všechny vás srdečně zveme na první Beskydský Paraples. Přijďte se za námi podívat, pobavit se, ukázat vašim drahým polovičkám vaše přátele z létání. Nebojte se a pojďte do toho. A počítejte i s příjemnou horskou atmosférou zasněžených Visalají. Vezměte si s rodinkou či přátely lyže, běžky nebo snowboardy, pokud bude počasí co k čemu, tak i padáky (let ze zasněžené Lysé hory je perfektní začátek létačského roku). Na tuto sobotu a neděli si už nic neplánujte.

Vstupné na Paraples: 100 Kč

Sobotní program:

  • dopoledne i odpoledne lyžovačka na místních sjezdovkách,
  • 20:00 začátek Paraplesu v sále restaurace Staré Visalaje,
  • tombola,
  • malé video překvapení

a tanečky třeba až do rána :o)

Neděle:

  • vy, kteří se budete chtít trochu provětrat, si s námi můžete vyšlápnout na Lysou, pokud bude letovo, vezmeme s sebou i padáky na příjemný zimní letík. Jinak sjezdovky budou určitě v provozu.

Ubytování:

  • Chata Zámeček – pohodová chata, kterou budeme mít k dispozici celu. Možnost spaní za 200,– Kč.
  • Penzion Beskydy – hotel pro náročnější. Pokoje mají sprchu, WC, každá koupelna vybavena nástěnným fénem, TV + satelit. Telefon (meziměsto). Součástí hotelu je krytý bazén, sauna, vybavení na vodní terapii – perličková, trysková, čtyřkomorová vana, možnost masáží – klasických, rekondičních, sportovních, lyžařský vlek, posilovna, stolní tenis.
  • Přehled pokojů as jednotlivé ceny naleznete na tomto odkazu: http://www.penzionbeskydy.cz/ubyt.htm (sledujte ceny pro rok 2008)
  • restaurace Staré Visalaje – pokud již bude chata plná je možné se ubytovat také přímo v areálu restaurace Staré Visalaje. Cena 200,– Kč za osobu, pokud použijete vlastní spacák 150,– Kč za osobu. Kapacita 1 x dvoulůžkový pokoj, 2 x čtyřlůžkový, 1 x osmilůžkový pokoj.

A mysleli jsme i na vaše bříška :o) Na sobotu máme možnost společné večeře v penzionu Beskydy. K výběru máme tři jídla v ceně 100 Kč včetně předkrmu. Jen je potřeba předem nahlásit zvolené menu:

1. Gordon Blue (kuřecí řízek se šunkou a sýrem), hranolky nebo vařený brambor
2. Hovězí svíčková, houskový knedlík
3. Pikantní vepřové nudličky, hrášková rýže

Pošlete prosím vaši přihlášku na Paraples se jménem a počtem osob v doprovodu, ať můžeme zajistit vše potřebné. Pokud chcete pomoci se zajištěním ubytování, či společné večeře, napište to také.E-mail: info (_zavináč_) elspeedo.cz .

Pokud byse se chtěli dopředu podívat na trasu, tak sledujte směr Frýdek-Místek, Pražmo, Krásná, Visalaje (F-M – Visalaje cca 27km). Jinak klikněte na www.mapy.cz a dejte vyhledat „Visalaje“.

A na závěr malé Krystýnino doporučení, jaké šaty na ples… Dnešní doba umožňuje nosit takřka cokoliv, takže výstřední modýlky si můžete s klidným srdcem obléci i na tento ples. Ovšem jak muže okouzlit a „nechtěně“ ho přitom svádět? Nikdy neodhalujte víc, než je třeba! Nebojte se sáhnout pro takové šaty, které zahalují celý dekolt. Pro muže budete tajemná a nesmírně sexy. Navíc pokud jdete na ples bez doprovodu s tím, že se pokusíte ulovit nějakého toho samce, vašemu novému společníkovi taktně naznačíte, že toužíte po vztahu s velkým „V“ a nikoliv po „rychlovce“ na jeden večer. Pokud jste menšího vzrůstu, vezměte na sebe sukni, různě rozpáranou. Třásně vás udělají větší. Ženám se širokými rameny bude slušet hranatý, či kulatý výstřih, tříčtvrteční rukávy budou vypadat skvěle.

No to bude teda mela :o))) Máme se na co těšit! Více informací o této akci vám poskytneme na telefonu 777 311 661, nebo e-mailem: info@elspeedo.cz.

Budeme se na vás těšit El Speedo tým