Upravit stránku

Volné pracovní pozice

***************** Našli jsme! *****************

Obchodník v paraglidingu

Když se ráno podíváte ven, tak hodnotíte sílu a směr větru a přemýšlíte, na který kopec je to dneska? Máte správně prořízlou pusu a obchodního ducha?

Tak to všechno pojďte propojit a zužitkovat na pozici obchodník v paraglidingu.

Co to obnáší?

Čeká Vás čilá komunikace v češtině i angličtině s našimi prodejci  tak, abyste porozuměl specifikům jejich trhů a mohl připravovat nabídky šité na míru. Budete nejen sedět v kanceláři, ale aktivně spolupracovat na propagaci v jednotlivých zemích. Nesmíte se bát cestovat, protože Vás bude čekat řada demo dní, výstav, společného létání a spousta vypitého kafe s dealery v Evropě i mimo ni. Koukněte se, kde všude je Sky Paragliders.

Budete spolupracovat s vývojovým týmem, přinášet nové podněty, zpětné vazby od pilotů, ale také se můžete účastnit na společném produktovém focení či testování nových prototypů. Je pro nás důležité, abyste naše produkty znal/a z vlastní zkušenosti.

Budete mít v práci velkou míru samostatnosti, ale také odpovědnosti za výsledky Vaší práce.

Jak poznáte, že svoji práci děláte dobře?

Budete dostávat pozitivní maily od našich prodejců a při pravidelném vyhodnocování obratu uvidíte, jak se která podpora a propagace projevila na prodeji.

Pokud Vám to zní jako dream job, tak se nám ozvěte, těšíme se na Vás!

e-mail: nemcova@sky-cz.com

tel: 608 667 615

 

Marketingový specialista

Dream job v paraglidingu! Létejte a publikujte!
Víte, co bude první přístroj, který si v práci ráno musíte zapnout?
Kávovar!

Potom spolu s kávou projdete maily od našich prodejců, kterým sdělíte, co je nového, pochválíte je za fotky z létání, případně jim zavoláte a proberete, jak se vede na Bassanu a jak se přes víkend létalo. Posbíráte a zpracujete informace, zveřejníte fotky, projdete Facebook a vymyslíte, jak se podělit o víkedové zážitky s ostatními.

Potom bude chvíle již zabalit padák a sedačku, možná to bude nový letový prototyp, a vyrazit na kopec. Jsme z Frýdlantu nad Ostravicí a létáme ze Skalky, Javorníku, Javorového, nebo Lysé Hory. A nyní bude třeba létat a létat, fotit, půjčit padák či sedačku ostatním pilotům a sbírat stále nějaké poznatky.

Odpoledne pak jenom budete přemýšlet, jak se den povedl, a jak ten povedený let překlopíme do marketingu a do poznámek pro technology či vývojáře.

A druhý den to bude jiné zase stejné. Možná bude třeba předat fotky grafikovi, popsat mu to, co jste zažili na novém padáku, aby emoce přešly i do té tištěné, dvojrozměrné reklamy. A třeba to bude tak výborné, že napíšeme krátký newsletter našim prodejcům, aby věděli, že nová sedačka je super a že je rozhodně na co se těšit.

Jakmile začne sezóna, vypravíte se čas od času k našim prodejcům, abyste spolu s nimi létali. Oni Vám ukážou dosud neznámé terény, vy zase jim ukážete pro ně možná neznámé triky a technikálie našich výrobků. A zase fotíte a publikujete fotky, protože jeden obrázek je lepší než tisíc slov.

A jak se přiblíží podzim, budete připravovat výstavu Coupe Icare, budete zvát kamarády, prodejce, piloty, aby se za námi stavili a radovali se z další povedené sezóny.

A zima, to bude taky jízda. To zase budeme všechny zvát na návštěvy, budeme jim ukazovat, co se rodí na novou sezónu a posedíme, sníme nějakou tu pizzu a vypijeme pivo se všemi, kteří spolu s Vámi budou mít další paraglidingovou sezónu pevně v rukou.

A jak tento job nazvat? Těžko, ale moderní doba by tomu řekla marketingový specilista, my bychom raději někoho, kdo miluje létání a svoji radost dokáže předat do obrázků, fotek a textů, dealerům, vývojářům a nemusí to být nikdo, kdo má z marketingu nějaký honosný titul.

Pokud Vám to zní jako dream job, tak se nám ozvěte, těšíme se na Vás!

e-mail: nemcova@sky-cz.com

tel: 608 667 615