fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

CRUX

Postroj CRUX je navržen tak, aby nabídnul maximální využitelnost při létání v horách. Na prudkém, kluzkém svahu před startem není třeba nic vybalovat, nic se neobrací se naruby, vše je připraveno k letu. Principem celého konceptu je sedačka, které je integrována do lehkého, pohodlného horského batohu a nabízí maximální komfort pro vyznavače „hike and fly“ nebo horolezce.

Autor: Tim King

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

CIMA PWR

CIMA PWR je kluzák určený pro první krůčky v paramotorovém létání. A aby ty první starty nebolely, vše šlo snadno a jednoduše a nebyla to přitom nuda, vznikl kluzák CIMA PWR.

Autor: Marcela Olchavová

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

EXOS

EXOS je výkonné křídlo pro XC létání a patří do sportovní řady našich výrobků Sport-Line. EXOS je kluzák se řadou moderních technologických prvků, má nízkou váhou (4.05 kg ve velikosti M) a přesné řízení, stabilita a výkonem jsou dokonale sladěny, což posiluje důvěru pilota v křídlo a dovolí krásné, inspirující přelety

Autor: Marcela Olchavová

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

FLUX

FLUX je prostě jiný kluzák. Naši vývojáři vyvinuli nové křídlo pro PPG se spoustou energie - křídlo všetranné s výborným výkonem a jednoduchým ovládáním.

Autor: Marcela Olchavová

fotka

|

Sport Line, Comfort Line & Light Line.

Asi jste se všimli, že naše nová řada se v posledních měsících prezentuje novými produkty, ale co to ve skutečnosti znamená? Dovolte nám vysvětlit jakým způsobem “Line” odráží naši filozofii paraglidingu.

Autor: Tim King

fotka fotka fotka fotka

|

Pultík na přístroje

Nejnovější Sky pultík na přístroje je poskytován standardně se sedačkou Skylighter 3. Kombinovatelný současně se sedačkou Skylighter 2 a speedbagem sedačky Reverse 4.

Autor: Veronika Adámková

fotka fotka

|

Tričko SKY TEAM

SKY TEAM tričko je vhodné na běžné nošení nebo sportování pro všechny, kteří si oblíbili značku SKY. Je dostupné v pánském i dámském provedení.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

SKYLIGHTER 3

SKYLIGHTER 3 je lehká, univerzální sedačka vhodná pro dlouhé XC lety, létání typu „hike and fly" a k cestování.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

SKY SLIM BAG SL

SKY SLIM BAG SL jsme zařadili v našem výrobkovém portfolio do řady produktů Sport Line. Je určen pro piloty, kteří chtějí kluzák balit pomocí listování do tzv. concertina bagu.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

REVERSE 4

Čtvrtá generace naší reversibilní sedačky REVERSE přináší další, vyšší úroveň pohodlí a využitelnosti.

Autor: Administrator

fotka fotka

|

Bezpečnostní výstraha - AustriAlpin spony

Některé z našich sedaček z řady GII 2 SNG a Reverse 3 SNG byly opatřeny sponami Cobra od společnosti AustriAlpin. Pokud na vaší sedačce máte tento typ spony, prosím zkontrolujte ji podle přiložené bezpečnostní výstrahy.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

Gii 3 / Gii 3 front / Gii 3 alpha

Sedačka Gii 3 je třetí generací populární řady paraglidingových sedaček Gii s EN/LTF certifikací. Všechny tři modifikace sedačky Gii byly pro sezónu 2016 rozsáhle přepracovány.

Autor: Eva Tomečková

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

APOLLO

APOLLO je kluzák v kategorii EN B vytvořený za pomocí nejmodernějších technologií a konstrukčních postupů (LEO, Triple 3D, ...). Patří do kategorie Sport line, ve které představujeme produkty pro sportovně laděné piloty oceňující výkon, bezpečnost a tradiční pohodlné a příjemné řízení.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

Dealerské dny Sky 2015

Mezi nejžhavějšími tématy celé konference byl náš nejnovější padák ve Sport line kategorii – APOLLO, nejnovější technologie, paramotory a nové sedačky.

Autor: Administrator

fotka

|

Katalog

Prohlédněte si náš nový katalog! Najdete v něm spoustu krásných fotografií a informací.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

Jak bylo na St. Hilaire

Letošní setkání na Coupe Icare se vyznačovalo směsicí různorodého počasí, přesto byla atmosféra příjemně pulzující, možná více než kdykoliv předtím.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

METIS 3

METIS nabízí odlišný způsob, jak prožívat paraglidingový sport, kdy můžete sdílet zážitek z letu ve dvou. Nyní v novém designu.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka

|

Bi Pro

Určen jak pro profesionální tak příležitostné tandemové piloty s objemnější výbavou.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

Coupe Icare 2015

Chystáme se do St. Hilaire. Přijďte se podívat! 17.-20.9.2015, Francie

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

ANAKIS 3 - recenze

Do série recenzí přibylo další hodnocení, tentokrát na náš kluzák ANAKIS 3 od francouzského časopisu PARAPENTE MAG. Podívejte se na originální francouzskou verzi nebo na anglický překlad.

Autor: Administrator

fotka

|

Okřídlené Česko

Okurková sezóna je snad odvěké pojmenování mediálně pomalého běhu světa. Do novin se dostávají články, jež vetšinou před Vánoci nenajdete, a tak se dostalo i na český paragliding....

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka

|

CAM CADDY

Cam Caddy je šikovně navržené pouzdro, které zajistí, že tyč na kameru bude uchována na správném místě až do chvíle, kdy budete chtít kameru použít.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

SKY DEN

Slunce svítilo (vlastně peklo), prošli jsme tři trasy (cyklistická, Lysá a dětská), poklady na cestě jsme vysbírali (i mezi kopřivami) a odpoledne se šťastně a bez vážných ztrát sešli na letišti, kde jsme snědli guláš, letěli na motorové trojkolce nebo v letadle, vyslechli koncert, některé děti i dospělí pak řádili ve skákacím hradu a ti nejstatečnější pak ještě stihli před půlnocí uklidit stan před blížící se bouřkou. Pěkné to bylo a díky Vám, že jste se s námi sešli a díky Vám všem, co jste se podíleli na nelehké organizaci.

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

Co je nového ve SKY?

Zatímco se Evropa probouzí a místní jaro je, jak jinak, proměnlivé a nepředvídatelné, jižní polokoule se pomalu sžívá s podzimem. Ve Sky ale nepodléháme zimnímu spánku a co nejpilněji se věnujeme novým projektům....

Autor: Administrator

fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka

|

STUBAI CUP TESTIVAL

Tím nejúžasnějším letem, který jsem kdy zažil s kluzákem třídy EN A, jsem se dostal do údolí, zpět do tepla a klidu. Ještě několik málo fotek a byli jsme na přistávačce, opět s velkým úsměvem na tváři...

Autor: Tim King